Położenie

Art-cegielnia pomoże Państwu wspaniale wypoczywać.
Obok wielu łączek istnieje także wiele romantycznych zakątków, które pozwolą Państwu dobrze spędzić czas urlopu. Możecie Państwo posiedzieć przy ognisku, grillować, albo wędzić złowione przez Was ryby. Grill i piec znajduje się na terenie cegielni.
W odrestaurowanym domeczku i gustownie urządzonym apartamencie będziecie się Państwo dobrze czuć i znakomicie relaksować.
Specjalny nadmorski klimat wpływa  lecząco na astmę, krążenie i reumatyzm, szczególnie w miesiącach październiku i listopadzie. Nadbrzeże słynne było ze swoich leczniczych  źródeł i powietrza.  Tu tutaj jeden z królów pruskich leczył swoje dolegliwości astmatyczne.
Na terenie cegielni znajduje się źródło wody ( obecnie aktywnie nieużywana), które jest pozostałością byłego sanatorium. Kurort był chętnie odwiedzany przez berlińczyków.
Także ostatni cesarz Niemiec Wilhelm II spędzał swój letni czas wraz ze swoją rodziną,  w pałacu w sąsiedniej wsi Kadyny. Namiętnie polował w naszych lasach, a pamiątki po jego udanych łowach napotkacie Państwo w postaci kamieni uwieczniających te wydarzenia.

001 Art-Ziegelei aus der Vogelperspektive001 cegielnia z lotu ptaka 02001 Nadbrzeze i mapka okolic 01002 port jachtowy latem oddalony o 50 m